O nas

Podstawowe informacje o firmie, jej historia, charakterystyka, filozofia działania itp.

Początki działalności naszej firmy sięgają 1990 roku. Po reorganizacji w 1993 r. powstała firma pod nazwą"Przedsiębiorstwo MADEX" Spółka z o.o. Prowadzimy działalność handlowo-usługowo-produkcyjną głównie na terenie województwa mazowieckiego i dolnośląskiego, ale także obsługujemy firmy z całego kraju.

W ramach aktywnego rozwoju nasza firma realizuje kontrakty eksportowe. Siedziba firmy znajduje się w Piasecznie przy jednej z głównych arterii wyjazdowych z Warszawy. W 2003 roku uruchomiliśmy oddział w Głogowie, gdzie oprócz sprzedaży wyrobów hutniczych produkujemy stalowe maty (siatki) do zbrojenia betonu.

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej wyrobów hutniczych - pręty, rury, blachy, dwuteowniki, kształtowniki zamknięte i otwarte, ceowniki itp.

Nasza misja to - osiągnięcie stabilnej i znaczącej pozycji na rynku firm budowlanych poprzez wygenerowanie trwałej i znanej marki naszych produktów.

Z uwagi na dynamicznie rozwijający się rynek oraz wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, nasza firma rozpoczęła produkcję mat (siatek) zgrzewanych do zbrojenia betonu i konstrukcji żelbetowych.

Posiadamy własny plac magazynowy oraz hale produkcyjne i magazynowe.

W ciągu kilku ostatnich lat zrealizowaliśmy wiele zamówień dostarczając materiały na inwestycje przemysłowe oraz indywidualne.

Wypełniając misję naszej firmy, w 2005 roku przystąpiliśmy do Grupy Polskie Składy Budowlane, stając się jednocześnie jej członkiem i akcjonariuszem.

Integracja z PSB - jedną z największych w Polsce organizacją w sektorze budownictwa, pozwala naszej firmie na kompleksowe realizowanie programów zaopatrzenia budów, wzbogacenia naszej oferty, zachowując jednocześnie konkurencyjne warunki dostaw oraz najwyższe standardy Obsługi Klienta.

Nasza dewiza to - realizowanie zawartych umów i kontraktów szybko, solidnie, rzetelnie i terminowo. Świadectwem tego jest przede wszystkim zadowolenie, lojalność i uznanie naszych Klientów.

Firma dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym do realizacji wszelkich dostaw, które umożliwia szybkie i bezkolizyjne rozwiązania logistyczne.

Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel, który rzetelną i należytą obsługę oraz zadowolenie i satysfakcję Klienta stawia na pierwszym miejscu.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą

Zarząd firmy Madex

Galeria zdjęć
O nas
O nas
20190802_112722 (002).jpg
Resized_20191130_161141.jpg
20200814_142717.jpg